Hakkımızda


Elektrik sektöründeki geçmişi ve tecrübesi 1985 yılına dayanan ve tüzel olarak 1997 yılında kurulan ALMER ELEKTRİK elektrik dağıtım, kontrol ve kompanzasyon sistemleri için şalt, anahtarlama, izleme ve kumanda ürünlerini genel distribütör olarak piyasaya arz etmektedir.

ALMER ELEKTRİK olarak iş alanımız; söz konusu ürünlere veya sistemlere ait Ar&Ge, tasarım, testler gibi kalite ile ilgili unsurların ve genel olarak markanın arkasındaki kurumsal yapının tanıtılması, ürünlerin piyasaya hızlı teslim süreleri ile tedariki ve satış sonrası hizmeti kapsamaktadır.


Detaylı Bilgi
Neler Yapıyoruz?

Bizden Haberler ve daha fazlası!

İŞ ALANIMIZ

Gümrük Müşavirliği Hizmeti kapsamında ithalat, ihracat ve diğer tüm gümrük

İŞ BİRLİĞİ

Şirketimizin temel anlayışı kısa vadeli planlara odaklanmak yerine müşterilerle

HIZLI ÇÖZÜM

Yeterli stok seviyesini muhafaza etmek, teknik taleplerle ilgili çabuk geri bildirim

İŞ ALANIMIZ

Gümrük Müşavirliği Hizmeti kapsamında ithalat, ihracat ve diğer tüm gümrük işlemlerinizde yanınızdayız. Gümrük işlemleriniz için bir hizmet alırken deneyimli, güvenilir ve sorumluluk sa

İŞ BİRLİĞİ

Şirketimizin temel anlayışı kısa vadeli planlara odaklanmak yerine müşterilerle uzun süreli iş birliği sağlayacak bir sistem içerisinde çalışmaktır.

HIZLI ÇÖZÜM

Yeterli stok seviyesini muhafaza etmek, teknik taleplerle ilgili çabuk geri bildirim sunmak, seyrek de olsa yaşanabilecek teknik aksaklıklara karşı hızlı çözüm üretmek sağladığımız desteğin ana öğeleridir.

MAKUL FİYAT

ALMER ELEKTRİK olarak 20 yılı aşan süreçte bu ana hedef doğrultusunda ilerleyerek pazarda iyi bir tedarikçi olarak kalıcı bir yer edindiğimiz ifade edilebilir

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri taleplerini takip eden değil, müşteri taleplerindeki değişime yön veren tarafta bulunmak temel amacımızdır.

İŞ AHLAKI

İş ahlakı çerçevesinde belirli prensipleri gözeterek iş yapmanın getirdiği bu pozitif imajımızın güçlenerek devam etmesini sağlamayı amaçlamaktayız.

REFERANSLAR